Pedagog specjalny
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
FUNDACJA BULLERBYN NA RZECZ WSPÓLNOTY DZIECI I DOROSŁYCH
6. 9. 2024
8000-10000
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
- praca indywidualna z uczniem i praca z grupą w ramach Treningu Umiejętności Społecznych.
- prowadzenie konsultacji dla uczniów i rodziców,
- udział w spotkaniach dla rodziców,
- udział w zespołach powoływanych przez dyrektora placówki,
- współpraca pomiędzy specjalistami w rozumieniu potrzeb ucznia.
- prowadzenie dokumentacji zgodnej z przepisami prawa oświatowego w tym tworzenie WOPF-u i IPET-u,
Wymagania stanowiska
- wykształcenie profilowe mgr- pedagog specjalny/ psycholog szkolny,
- doświadczenie w pracy z dziećmi/młodzieżą ze spektrum autyzmu i ADHD,
- otwartość do uczenia się,
- umiejętność tworzenia WOPF-u i IPET-u,
Oferujemy
- pracę na cały etat na umowę o pracę,
- współpracę w ramach placówek oświatowych,
- pracę w zespole ludzi z pasją,
- indywidualne wsparcie w pracy merytorycznej,
- merytoryczne i relacyjne superwizje zespołu
- wynagrodzenie 8-10 tysięcy brutto.

  • Praca Warszawa
  • Pedagog specjalny Warszawa
  • Pedagog Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584