Pedagog, specjalista ds. autyzmu
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, Śląskie, Polska
Centrum In Corpore
26. 9. 2024

Centrum Diagnostyki i Terapii In Corpore z siedzibą w Olsztynie, woj. Śląskie, poszukuje pedagoga, specjalisty ds. autyzmu.
Opis stanowiska:
- Prowadzenie diagnozy, terapii i wspomagania dzieci i młodzieży ze spektrum autyzmu
- Opracowywanie i wdrażanie indywidualnych programów terapeutycznych
- Współpraca z rodzicami/opiekunami i innymi specjalistami
Wymagania:
- Wykształcenie wyższe pedagogiczne lub pokrewne
- Specjalizacja w terapii osób ze spektrum autyzmu
- Doświadczenie w pracy z dziećmi/młodzieżą
- Znajomość metod terapeutycznych dla osób ze spektrum autyzmu
- Empatia, cierpliwość i umiejętności interpersonalne
- Dyspozycyjność i elastyczny czas pracy
Oferujemy:
- Pracę stałą w formie umowy zlecenie
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia
- Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia
- Pracę w dynamicznym i wspierającym zespole
- Elastyczny czas pracy
Aby aplikować, prosimy o przesłanie CV na adres

  • Praca Olsztyn
  • Pedagog Olsztyn
  • Pedagog specjalny Olsztyn
  • Specjalista ds. Sprzedaży Olsztyn
  • Specjalista ds. Zakupów Olsztyn
  • Specjalista ds. marketingu Olsztyn
  • Specjalista ds. ofertowania Olsztyn
  • Specjalista ds. Zarządzania Olsztyn
  • Specjalista ds. Eksportu Olsztyn
  • Specjalista ds. transportu Olsztyn
  • Specjalista ds. HR Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836