Pedagog/Nauczyciel przedszkola/Psycholog
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Przedszkole Prywatne nr 9 Ognisko Językowo-Artystyczne
24. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wsparcie Nauczycielki- Wychowawczyni grupy w codziennych obowiązkach, zastępstwo w okresie nieobecności Nauczyciela.
  • Opieka nad dziećmi w godzinach popołudnowych.
  • W przypadku zatrudnienia psychologa - także współorganizacja pomocy psychologiczno - pedagogicznej.

WYMAGANIA:

dotyczące wykształcenia:

  • wykształcenie wyższe ( może być licencjat z pedagogiki) pedagogika przedszkolna, pedagogika opiekuńczo wychowawcza, pedagogika specjalna, psychologia z uprawnieniami pedagogicznymi.
  • Chętnie nawiążemy współprace ze studentkami 5 roku pedagogiki przedszkolnej, wczesnoszkolnej, opiekuńczo wychowawczej, specjalnej, psychologii.
  • Mile widziany język angielski.

dotyczące predyspozycji:

  • odpowiedzialność,
  • życzliwość,
  • empatia w relacjach z dziećmi,
  • pogodne usposobienie pełne ciepła I cierpliwości,
  • kreatywność,
  • umiejętność współpracy w zespole koleżeńskim,
  • umiejętność organizacji pracy,
  • otwartość na nowe doświadczenia.

OFERUJEMY:
  • stabilne warunki pracy w kameralnym przedszkolu,
  • wspierającą, koleżeńską atmosferę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • awans zawodowy,
  • wsparcie merytoryczne

  • Praca Kraków
  • Psycholog Kraków
  • Pedagog Kraków
  • Pedagog specjalny Kraków
  • Nauczyciel Kraków
  • Nauczyciel akademicki Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 193
    20 192