Payroll Specialist with Portugese (new SSC)
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
SalesHR
11. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • tylko mailowe (brak telefonów) odpowiadanie na zapytania pracowników firmy dotyczących informacji o wynagrodzeniach, urlopach - bez naliczania płac (jest od tego zewnętrzna firma)
  • wsparcie managerów w zakresie HR i kwestii administracyjnych związanych z urlopami, dniami wolnymi, awansami pracowników, kartami pracy, dokumentacjami czasu pracy
  • wprowadzanie danych dotyczących nadgodzin, świadczeń, premii
  • w razie potrzeby przetwarzanie danych w dot. dokumentacji urlopowej
  • asystowanie przy audytach związanych z płacami lub systemami płacowymi
  • praca w systemie ticketowym

WYMAGANIA:
  • doświadczenie min 2 lata na stanowisku związanym z administracją HR
  • bardzo dobra znajomość języka portugalskiego oraz angielskiego (poziom B2/C1)
  • dobre umiejętności komunikacyjne
  • dbałość o szczegóły, umiejętność zarządzania swoim czasem
  • bardzo mile widziane doświadczenie w pracy z systemem ServiceNow / tranzycjach procesów

OFERUJEMY:
  • otwartość na oczekiwania finansowe kandydata/-tki
  • umowę o pracę, praca w systemie 3 dni z domu 2 dni z biura
  • premie roczne
  • regularne coroczne podwyżki
  • bonusy świąteczne
  • dodatki finansowe do wakacji
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • bogaty pakiet benefitów : karta multisport, ubezpieczenie medyczne
  • możliwość realnego rozwoju w firmie o przychodach powyżej 2 mld PLN

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678