Payroll Specialist with German
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie technologicznej
  • Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowyo pracę
  • Pracę w trybie hybrydowym (biuro docelowe w Warszawie lub Łodzi)
  • Zaawansowane szkolenie stanowiskowe
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiegona poziomie B2/C1 oraz języka angielskiego na poziomie B2
  • Min. 1-2 lata doświadczenia pracy w dziale Kadr i Płac (mile widziane doświadczenie pracy z procesem payroll)
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze płacowej Niemiec
  • Znajomośćpakietu MS Office, w tym bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Samodzielność w pracy
  • Dbałość o szczegóły

Zadania:

  • Wykonywanie czynności związanych z obsługą płacową regionu EMEA, a w szczególności Niemiec, w tym naliczanie i weryfikowanie wynagrodzeń, zgodnie z obowiązującymi przepisami i politykami firmy
  • Odpowiadanie na bieżące zapytania pracowników
  • Skupienie na zarządzaniu danymi płacowymi, w tym przeglądanie i uzgadnianie wpisów płacowych, aby zapewnić ich poprawność i zgodność z lokalnymi regulacjami
  • Dostarczanie raportów płacowych dla wewnętrznych i zewnętrznych interesariuszy, przekazywanie płatności organom podatkowym oraz urzędom.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293