Payroll specialist with French - Remote
  • Wroclaw
Wrocław, Wroclaw, Polska
HAYS POLAND Sp. z o.o.
15. 9. 2024

Dla naszego Klienta, międzynarodowej korporacji z branży medycznej poszukujemy kandydata/tki na stanowisko Specjalista ds. płac i ewidencjonowania czasu na rynek francuski!

Osoba na tym stanowisku dołączy do zespołu Payroll Operations, komunikacja odbywać się będzie głównie w języku francuskim. Wymagana jest znajomość naliczania czasu pracy i przeliczania nadgodzin według francuskich standardów. Mile widziane 1-2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Opis stanowiska:
  • Dostarczanie procesu administracyjnego czasu pracy oraz listy płac zgodnie z procedurami na czas oraz wysokiej jakości
  • Aktualizacja systemu czasu pracy, tworzenie raportów, przeprowadzanie kontroli jakości, obliczanie i zatwierdzanie rozliczeń urlopowych w określonych przypadkach
  • Współpraca z zespołem płac w zakresie harmonogramu płac
  • Czynny udział w spotkaniach z dostawcami płac / czasu / HR
  • Tworzenie, prowadzenie i archiwizowanie raportów dla różnych interesariuszy oraz dostarczanie danych płacowych wymaganych przez HR, HRBP i menedżerów
  • Utrzymywanie bazy danych w należytym porządku i w dobrej jakości
  • Odpowiadanie na zapytania pracowników
  • Wspieranie, organizowanie i ułatwianie szkoleń onboarding/Induction dla nowych pracowników oraz prezentowanie programów, procesów i narzędzi HR
  • Prowadzenie szkoleń w zakresie zaktualizowanych procesów i narzędzi dla lokalnych przełożonych, HRBP i menedżerów
  • Informowanie zespołu HR Services o nadchodzących zmianach prawnych, które mogą mieć wpływ na wykonywane procesy

Wymagania:
  • Znajomość języka francuskiego B2 – C1
  • Znajomość języka angielskiego B1 – B2
  • Znaczna wiedza na temat systemów i technologii wspierających administrację personelem
  • Dobre umiejętności analityczne, rozwiązywania problemów i krytycznego myślenia
  • Umiejętność wielozadaniowości i efektywnego organizowania czasu poprzez ustalanie priorytetów pracy i koncentrowanie się na kluczowych zadaniach
  • Umiejętność efektywnej komunikacji na wszystkich poziomach organizacji.
  • Koncentracja na wynikach
  • Znajomość systemów informatycznych i technologii wspierających centrum serwisowe
  • Znajomość metryk i raportowania HR Shared Services
  • Biegłość w MS Office

Oferujemy wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, pakiet benefitów, pracę w systemie hybrydowym (praca z biura – 2/3 dni w tygodniu) lub dla osób spoza Wrocławia w systemie pracy zdalnej, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567