Payroll Specialist
  • Wałbrzych
Wałbrzych, Wałbrzych, Dolnośląskie, Polska
Manpower
6. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:
Wsparcie w okresie wdrożenia systemu Softlab i jego późniejszej stabilizacji
Wsparcie przy weryfikowaniu naliczeń w systemie Softlab
Udział w procesie liczenia wynagrodzeń
Wsparcie w procesach oddelegowania za granicę
Wymagania:
Doświadczenie w dziale płac i ręcznym liczeniu wynagrodzeń
Komunikatywna znajomość j. angielskiego na poziomie B1/B2
Mile widziana znajomość procesu komorniczego, w tym pism, naliczania potrąceń i ich weryfikacja w czasie procesu płac
Mile widziane doświadczenie z oddelegowaniami za granicę i przeliczanie z netto na brutto na potrzeby wypłaty
Mile widziana znajomość systemu Assecco - KOMA lub Softlab
Oferta:
Praca w trybie stacjonarnym
Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę tymczasową
Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie o silnej pozycji na rynku
Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

  • Praca Wałbrzych
  • Wałbrzych - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045