Patient Care Specialist z j. ukraińskim
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Jutro Medical Sp z o.o.
21. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

  • zapisywanie pacjentów na wizyty (telefonicznie, z pomocą aplikacji Jutro Medical lub osobiście),
  • bieżące wsparcie pacjentów w użytkowaniu aplikacji Jutro Medical,
  • udzielanie pacjentom pomocy oraz odpowiadanie na ich zapytania (telefonicznie, mailowo oraz przez Social Media),
  • przyjmowanie reklamacji i wniosków składanych przez pacjentów,
  • nadzór nad dokumentacją pacjentów oraz pomoc w archiwizacji dokumentów
  • informowanie o ofercie pacjentów w przychodni,
  • współtworzenie systemów do bieżącej pracy i działalności Przychodni,
  • współudział w badaniu opinii pacjenta.

Wymagania:

  • swobodnie komunikujesz się w języku polskim (minimum C1) oraz ukraińskim (minimum C1),
  • jesteś asertywny/a i nie boisz się nowych wyzwań,
  • dodatkowe punkty otrzymasz jeśli masz już doświadczenie w obsłudze pacjentów w placówkach medycznych i/lub studiujesz kierunki związane z obszarem medycznym (niekoniecznie musi to być medycyna),
  • jesteś dostępny/a w godzinach 8-16.

Oferujemy:

  • dołączenie do fantastycznego zespołu Operations, w którym wzajemne wsparcie i docenianie jest na porządku dziennym,
  • godziny pracy 8-16,
  • system premiowy oparty na wynikach,
  • pracę hybrydową – możesz pracować zdalnie oraz korzystać z naszego warszawskiego biura (Atrium, ul. Jana Pawła II)
  • dostęp do narzędzi pracy (laptop, telefon) oraz innych programów wspierających Twoją pracę
  • konsultacje medyczne z pierwszej ręki :),
  • nielimitowany, płatny urlop,
  • dofinansowanie karty multisport,
  • kulturę pracy opartą na otwartej komunikacji, ciągłym usprawnianiu współpracy w zespole, indywidualnym podejściu do rozwoju,
  • no dress code policy i nieformalną atmosferę pracy,
  • dodatkowy budżet rozwojowy oraz nielimitowany dostęp do platform edukacyjnych,
  • liczne okazje do wspólnego spędzania czasu w ramach integracji zespołowych i ogólnofirmowych

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584