Partnership Marketing Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Tutlo Sp. z o.o.
31. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie możliwości rozwoju biznesu poprzez zawieranie partnerstw z firmami zewnętrznymi,
  • Tworzenie i redefiniowanie modelu współpracy dla potencjalnych partnerstw biznesowych (integracje z usługami komplementarnymi, współpraca w modelu barterowym itp.)
  • Tworzenie komunikatów do bazy klientów za pomocą CRM Hubspot
  • Poszukiwanie nowych partnerów biznesowych i rozwój współpracy
  • Ustalanie z partnerami zasad współpracy, planowanie strategii działań
  • Monitoring i analiza rynku oraz przygotowywanie rekomendacji
  • Współpraca z pozostałymi działami organizacji

Nasze wymagania

  • Minimum 1-rok doświadczenie w rozwoju biznesu / aktywnej sprzedaży w obszarze marketingu
  • Znajomość programów CRM (hubspot)
  • Znajomość marketing automation - tworzenie strategii komunikacji, tworzenie treści oraz planowanie i wdrażanie automatyzacji
  • Szeroka sieć kontaktów biznesowych
  • Umiejętności sprzedażowe, doświadczenie w prowadzeniu negocjacji i finalizacji umów
  • Przedsiębiorczość, proaktywność
  • Mile widziane doświadczenie w branży e-commerce
  • Zdolności analityczne

To oferujemy

  • Ciekawe wyzwania w dynamicznie rozwijającej się spółce
  • Wysoką sprawczość - możliwość realnego kształtowania strategii spółki i realizacji własnych pomysłów
  • Dodatkowe dni urlopowe
  • Kafeteria z benefitami
  • Praca w zespole doświadczonych specjalistów
  • Możliwość bezpłatnej nauki j. angielskiego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o część stałą oraz premię za wyniki
  • Nowoczesne biuro w centrum Warszawy
  • Niezbędne narzędzia i oprogramowanie

  • Praca Warszawa
  • Chief marketing officer Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055