Partnership Marketing Manager
  • Wysokie Mazowieckie
Wysokie Mazowieckie, Wysokie Mazowieckie, Podlaskie Voivodeship, Polska
Tutlo Sp. z o.o.
1. 10. 2024

Twój zakres obowiązków: Poszukiwanie możliwości rozwoju biznesu poprzez zawieranie partnerstw z firmami zewnętrznymi, Tworzenie i redefiniowanie modelu współpracy dla potencjalnych partnerstw biznesowych (integracje z usługami komplementarnymi, współpraca w modelu barterowym itp.), Tworzenie komunikatów do bazy klientów za pomocą CRM Hubspot Poszukiwanie nowych partnerów biznesowych i rozwój współpracy, Ustalanie z partnerami zasad współpracy, planowanie strategii działań, Monitoring i analiza rynku oraz przygotowywanie rekomendacji, Współpraca z pozostałymi działami organizacji. Nasze wymagania: Minimum 1-rok doświadczenie w rozwoju biznesu / aktywnej sprzedaży w obszarze marketingu Znajomość programów CRM (hubspot) Znajomość marketing automation - tworzenie strategii komunikacji, tworzenie treści oraz planowanie i wdrażanie automatyzacji Szeroka sieć kontaktów biznesowych, Umiejętności sprzedażowe, doświadczenie w prowadzeniu negocjacji i finalizacji umów, Przedsiębiorczość, proaktywność Mile widziane doświadczenie w branży e-commerce, Zdolności analityczne, Oferujemy: Dobre pieniądze, które są odzwierciedleniem Twojego zaangażowania w codzienną pracę; Realny wpływ na to, w którą stronę podążasz Bez problemu wdrożysz swój pomysł, bo zależy nam testowaniu różnych rozwiązań; Elastyczny czas pracy, swobodę działania i przestrzeń do bycia najlepszą wersją samego siebie; Narzędzia, dzięki którym możesz realizować swoje cele i osiągać wybitne rezultaty; Pracę hybrydową dostosowaną do Twoich potrzeb, tak aby zapewnić Ci równowagę pomiędzy kreatywnymi spotkaniami a potrzebą pracy w skupieniu; Różne benefity - od Pizza Day (lub Healthy Day) i czwartków z prosecco przez Tutlo coiny, które wymienisz na nagrody czy relaks w game roomie po możliwość korzystania do platformy Mindgram

  • Praca Wysokie Mazowieckie
  • Manager Wysokie Mazowieckie
  • Wysokie Mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667