Partnership Coordinator
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
CreativeHarder
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się agencją marketingową 360°.

W związku z rozwojem naszego Działu Kongresowego poszukujemy utalentowanego sprzedawcy na stanowisko Partnership Coordinator, który dołączy do zespołu jako wsparcie przy pozyskiwaniu klientów dla wydarzeń takich jak Polska Moc Biznesu czy Międzynarodowy Szczyt Klimatyczny TOGETAIR.

Aplikuj jeśli wiesz, jak skutecznie pozyskiwać nowych klientów i posiadasz umiejętności organizacji oraz planowania.

Oczekiwania:

● Mile widziane wykształcenie wyższe z kierunków biznesowych, marketingu lub komunikacji albo odpowiednie doświadczenie zawodowe.

● Udokumentowany sukces w zewnętrznej sprzedaży usług eventowych lub marketingowych (preferowane 2 lata doświadczenia w sprzedaży).

● Doświadczenie w procesie sprzedaży złożonej, w tym przeprowadzeniu kompleksowej analizy potrzeb z potencjalnymi klientami, tworzeniu ofert oraz prezentacji, umawianiu spotkań i zamknięciu transakcji

● Umiejętność wykorzystania CRM do śledzenia aktywności sprzedażowej i przychodów.

● Angielski – komunikatywny

Zadania:

● Aktywne pozyskiwanie nowych oraz obsługa bieżących klientów agencji.

● Analiza potrzeb potencjalnych klientów oraz dopasowywanie naszych usług do ich

wymagań.

● Przygotowywanie i prezentowanie ofert. Negocjacja warunków współpracy.

● Skuteczne przeprowadzenie procesu sprzedaży.

● Spełnianie indywidualnych celów kwartalnych i rocznych.

● Rozwijanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi decydentami.

● Branie udziału w szkoleniach w celu podniesienia umiejętności zawodowych.

Oferujemy:

● Wysokie prowizje sprzedażowe.

● Prywatna opieka medyczna.

● Karta sportowa.

● Eventy integracyjne.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690