Partnership Coordinator
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Evention Sp. z o.o.
26. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

Jakie będą Twoje zadania w Evention:

•Aktywna sprzedaż usług i realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

•Research rynku i potrzeb marketingowych firm technologicznych i budowanie wysokiej jakości bazy potencjalnych klientów

•Nawiązywanie pierwszego kontaktu za pomocą telefonu, LinkedIn czy emaila i kwalifikacja leadów

•Budowanie trwałych relacji i dbanie o najlepsze doświadczenie klientów i partnerów na każdym etapie współpracy

•Współpraca przy organizacji spotkań match-makingowych

•Bieżąca współpraca z Project Managerami oraz osobami odpowiedzialnymi za realizację projektów i wsparcie na etapie organizacji

•Współtworzenie przekazów marketingowych oraz przygotowywanie treści do materiałów promocyjnych na potrzeby współpracy z klientami

•Śledzenie trendów i najnowszych rozwiązań na rynku branży technologicznej

Nasze wymagania

Co będzie Ci niezbędne na tym stanowisku:

•Komunikatywność, wysokie zdolności interpersonalne oraz umiejętności negocjacyjne

•Co najmniej dwuletnie doświadczenie w sprzedaży usług B2B, badaniach rynku, sprzedaży społecznościowej lub podobnej (konferencje, szkolenia, usługi marketingowe)

•Znajomość narzędzi marketingowych

•Samodzielność i silne nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów

•Terminowość i konsekwencja w działaniu

•Doświadczenie w pozyskiwaniu nowych Klientów

•Dobra organizacja pracy

Co jest niezbędne na tym stanowisku:

•Gotowość na przyjęcie odpowiedzialności i zarządzanie swoimi projektami

•Sumienność i wytrwałość w dążeniu do ustalonych celów

•Umiejętność dobrego pisania w języku polskim i angielskim - komunikacji mailowa, treści postów, materiałów promocyjnych

•Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane: doświadczenie we współpracy z branżą technologiczną, podstawowa znajomość programów graficznych, znajomość systemu Wordpress, znajomość narzędzi project management typu Monday, ASANA, itd.

To oferujemy

  • Pracę w przyjaznej atmosferze z otwartymi ludźmi w firmie dobrze postrzeganej na rynku i stwarzającej szansę rozwoju i awansu
  • Możliwość podnoszenia kompetencji
  • Pracę w atmosferze zrozumienia potrzeb klienta, która pozwala nam pełnić rolę kluczowego partnera naszych kontrahentów
  • Zróżnicowanie zadań – naprawdę każdy projekt jest inny
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/lub kontrakt b2b
  • Stabilne wynagrodzenie i premię uzależniona od wyników Twojej pracy
  • Udział w dużych, także międzynarodowych, sprawdzonych projektach konferencyjnych, przy współpracy z największymi firmami technologicznymi
  • Możliwość wprowadzania nowych rozwiązań i innowacji
  • Benefity sportowe (karta Fitprofit)
  • Pracę hybrydową (obecnie 2 razy w tygodniu w biurze)

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392