Partnerka / Partner ds. Sprzedaży - Zarządzanie rejonem sprzedaży
  • Zakopane
Zakopane, Zakopane, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Żabka Polska
22. 4. 2024

Miejsce pracy: Zakopane

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie i szkolenie Franczyzobiorców w prowadzeniu sklepu Żabka oraz wdrażanie nowych usług.
  • Zarządzanie ok. 25 sklepami w podległym rejonie.
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych i jakościowych.
  • Planowanie i analiza procesów zachodzących w poszczególnych sklepach, praca ze wskaźnikami,
  • Dbałość o wdrożenie standardów przez Franczyzobiorców w sklepach w podległym rejonie.
  • Koordynowanie procesów otwarć, zmian franczyzobiorców i likwidacji sklepów
  • Podejmowanie działań mających na celu minimalizowanie strat Franczyzobiorcy
  • Monitorowanie konkurencji
  • Realizowanie powierzonych zadań oraz bieżące raportowanie do bezpośredniego przełożonego

Nasze wymagania

  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej
  • Elastyczność i dyspozycyjność – dostosowanie czasu pracy do bieżących potrzeb, w razie konieczności praca również w święta i weekendy
  • Świetna organizacja czasu pracy
  • Orientacja biznesowa, zorientowanie na realizację celów
  • Umiejętność skutecznego komunikowania się
  • Budowanie partnerskich relacji
  • Pozytywny wpływ na innych, umiejętność motywowania do działania
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność podejmowania decyzji
  • Zdolności analityczne, znajomość Excela

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • samochód służbowy
  • laptop służbowy
  • telefon służbowy

Polityka równości

W Żabce zależy nam na tym aby każda osoba, która przechodzi przez proces rekrutacji miała poczucie, że mogła w pełni pokazać swoje umiejętności, kompetencje i potencjał.

Wierzymy, że nasza siła pochodzi z unikatowości każdej osoby oraz wzajemnego szacunku i otwartości na różnorodność. Do aplikowania zapraszamy każdą osobę, niezależnie od wieku, płci, stopnia sprawności, sytuacji rodzinnej, religii, orientacji seksualnej, narodowości itp. Chcesz wiedzieć więcej o naszym równościowym i inkluzowym podejściu, przeczytaj Politykę równości. (https://zabkagroup.com/pl/nasza-odpowiedzialnosc/nasze-polityki/)

  • Praca Zakopane
  • Zakopane - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190