Partner marketu alkoholowego Duży Ben
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Duży Ben
28. 9. 2024
Informacje o stanowisku

O nas

Duży Ben to największa sieć marketów alkoholowych w Polsce, z ponad 400 sklepami w całym kraju. Nasz nowoczesny koncept sprawia, że jesteśmy blisko naszych klientów, oferując im szeroki wybór oraz atrakcyjne ceny. Misją Dużego Bena jest sprawienie, aby zakupy alkoholowe były prawdziwą przyjemnością. Dlatego dbamy o wysokie standardy, które doceniają nasi klienci i dzięki którym chętnie do nas wracają.

Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Od ponad 25 lat z sukcesem wspieramy i rozwijamy niezależny handel w Polsce. Współpracując z nami, jako Partner, będziesz prowadzić sklep Duży Ben zgodnie z naszymi sprawdzonymi standardami. Stworzysz własny zespół, a dzięki wsparciu i narzędziom, które Ci zapewnimy, osiągniesz sukces w realizacji celów biznesowych. Wspólnie zmienimy rynek alkoholowy w Polsce na lepsze!

Ludzie są dla nas najważniejsi – zarówno nasi pracownicy, jak i klienci. Codziennie staramy się zrozumieć ich potrzeby, co kształtuje sposób, w jaki prowadzimy nasz biznes.

Jesteśmy dumni z kilku rzeczy:

  • Wspieramy rozwój naszych Partnerów poprzez regularne szkolenia i mentoring, aby każdy mógł stale podnosić swoje kwalifikacje.
  • Każdy nowy Partner przechodzi kompleksowy onboarding, który wprowadza go w tajniki prowadzenia sklepu Duży Ben
  • Transparentność i równość to fundamenty naszej współpracy – dbamy o to, by warunki współpracy były jasne i uczciwe.

Opis stanowiska

Poszukujemy przedsiębiorczych osób, które poprowadzą sklep Duży Ben w roli Partnera biznesowego. To wyjątkowa okazja do zarządzania własnym sklepem, bez kosztów związanych z wynajmem i mediami. Twoim głównym zadaniem będzie dbanie o wysoką jakość obsługi, motywowanie zespołu oraz aktywne podejście do sprzedaży.

Będziesz odpowiadać za:

➡ prowadzenie sklepu zgodnie ze standardami Dużego Bena,

➡ budowanie zespołu i zarządzanie pracownikami,

➡ dbałość o wysoką jakość obsługi klientów,

➡ aktywne promowanie sklepu na rynku lokalnym.

masz motywację i gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej,

umiesz zarządzać zespołem i dbać o jego rozwój,

potrafisz efektywnie organizować pracę własną i zespołu,

masz doświadczenie w handlu (mile widziane, ale nie wymagane),

cechuje Cię przedsiębiorczość i zaangażowanie,

jesteś dyspozycyjny do odbycia 10-dniowego szkolenia.

Warunki współpracy:

Oferujemy:

  • pełne wyposażenie sklepu bez kosztów najmu i opłat za media,
  • możliwość otwarcia kolejnych sklepów przy udanej współpracy,
  • darmowe szkolenia i stałe wsparcie operacyjne,
  • pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, zniżki na zakupy w Dużym Benie i na paliwo.

Jak wygląda nasz proces rekrutacyjny?

  1. Po przesłaniu CV możesz spodziewać się telefonu od naszego rekrutera.
  2. Następnie zaprosimy Cię na spotkanie online, gdzie lepiej się poznamy.
  3. Ostatecznie spotkasz się z naszym zespołem, by omówić szczegóły współpracy.

Jeśli czujesz, że Duży Ben to miejsce dla Ciebie, prześlij swoje #CV już teraz i dołącz do naszej społeczności!

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392