Partner marketu alkoholowego Duży Ben
  • Polkowice
Polkowice, Polkowice, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Grupa Eurocash - Duży Ben
9. 6. 2024

Miejsce pracy: Polkowice

Twój zakres obowiązków

Jako nasz Partner, na podstawie umowy o współpracę, będziesz prowadzić sklep Duży Ben zgodnie ze standardami firmy. Zbudujesz swój zespół i będziesz dbać o aktywne podejście do sprzedaży. Z pomocą wielu narzędzi, które od nas otrzymasz, będziesz realizować cele biznesowe. Razem z nami będziesz zmieniać rynek alkoholowy w Polsce na lepsze!

Nasze wymagania

  • Gotowość do prowadzenia działalności gospodarczej
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Przedsiębiorczość
  • Umiejętności zarządzania i motywowania zespołu
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu
  • Zaangażowanie w obsługę klienta i aktywne podejście do sprzedaży
  • Dyspozycyjność do odbycia 10-dniowego szkolenia
  • Doświadczenie w handlu – mile widziane

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki współpracy
  • Gotowy i wyposażony sklep
  • Brak kosztów najmu oraz brak opłat za media
  • Pracę z łatwym asortymentem bez krótkiego terminu ważności
  • Darmowe szkolenia dla Ciebie i Twoich pracowników na każdym etapie współpracy
  • Stałe wsparcie operacyjne oraz marketingowe
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi ułatwiających prowadzenie sklepu
  • Możliwość rozwoju poprzez prowadzenie kolejnych sklepów
  • Benefity dla Ciebie i Twoich pracowników: Ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną, zniżkę na zakupy w Dużym Benie, zniżkę na paliwo
  • Wiedzę i doświadczenie jednej z największych polskich firm – Eurocash S.A.

Duży Ben to największa sieć marketów alkoholowych w Polsce, która liczy ponad 300 sklepów w 11 województwach. Nowoczesny koncept naszych sklepów sprawia, że jesteśmy blisko naszych klientów oferując im atrakcyjne ceny i szeroki wybór. Naszą misją jest sprawienie, aby zakupy alkoholowe były przyjemnością. Dlatego prowadzimy nasze sklepy trzymając wysokie standardy, które doceniają klienci i chętnie do nas wracają.

Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Przedsiębiorczość mamy w DNA, dlatego wraz z naszymi Pracownikami i Klientami - właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce.

  • Praca Polkowice
  • Polkowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851