Partner M&A - Reputable Law Firm
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Michael Page
31. 5. 2024
Informacje o stanowisku

O naszym kliencie

Naszym Klientem renomowana kancelaria prawna, która poszukuje osoby na stanowisko Partnera zespołu M&A. Lokalizacja to centrum Warszawy.

Opis stanowiska

  • Kompleksowa obsługa prawna Klientów podczas procesów transakcyjnych M&A, PE oraz VC
  • Udział w negocjacjach i przygotowywanie dokumentacji prawnej związanej z transakcjami
  • Planowanie oraz wdrażanie struktur transakcyjnych
  • Badanie prawne wskazujące obszary ryzyka prawnego oraz przedstawienie rekomendacji
  • Obsługa prawna po transakcyjna Klientów
  • Zarządzanie zespołem M&A, w tym organizacja pracy zespołu oraz nadzór nad wykonywanymi pracami
  • Rozwój Kancelarii w zakresie utrzymania i pozyskiwania Klientów

Profil kandydata

  • Uprawnienia zawodowe radcy prawnego albo adwokata
  • Minimum 12 lat doświadczenia w pracy w doradztwie prawnym w zakresie M&A
  • Doświadczenie w obsłudze klienta oraz umiejętność identyfikacji jego potrzeb
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie C1
  • Poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania i dobro klienta
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu Klientów oraz zarządzanie zespołem

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej, renomowanej kancelarii
  • Atrakcyjne warunki finansowe w oparciu o kontrakt B2B
  • Hybrydowa forma pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Benefity pozapłacowe: opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie do zajęć języka angielskiego, dofinansowanie do kursów i szkoleń merytorycznych, program poleceń pracowniczych

#J-18808-Ljbffr

  • Praca Warszawa
  • Agent firmy inwestycyjnej Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055