Partner Handlowy Orange Polska
  • Legnica
Legnica, Legnica, Lower Silesian Voivodeship, Polska
ABMI GROUP sp. z o.o.
8. 6. 2024

Miejsce pracy: Legnica

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednia sprzedaż produktów i usług Orange Polska Klientom Indywidualnym i Biznesowym na terenie objętym inwestycją światłowodową
  • obsługa Klientów zgodnie z obowiązującymi standardami jakości
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • budowanie, oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy z klientem w terenie (D2D)
  • nastawienie na realizację celu
  • osoba lubiąca kontakt z klientami
  • dyspozycyjność, zorganizowanie i mobilność
  • chęć podejmowania wyzwań

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość branży telekomunikacyjnej
  • masz własny zespół sprzedażowy lub chcesz go szybko stworzyć

To oferujemy

  • współpracę na podstawie partnerskiej umowy subagencyjnej B2B/umowę o pracę
  • umowę agencyjną o działalność gospodarczą, bądź inną umowę cywilno-prawną
  • sprzedaż atrakcyjnych usług o rozpoznawalnej marce
  • współpracę z firmą o stabilnej pozycji na rynku
  • pakiet szkoleń oraz program wdrożeniowy
  • konkursy sprzedażowe
  • wysokie wynagrodzenie prowizyjne, uzależnione od osiągniętych wyników

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Działalność spółki ABMI Group sp. z o. o. skupia się na sprzedaży usług telekomunikacyjnych sieci Orange klientom indywidualnym i biznesowym. Jesteśmy jednym z największych Agentów Orange Polska w kanale Aktywnym specjalizującym się w sprzedaży usług i rozwiązań telekomunikacyjnych.

W związku z rozbudowanymi inwestycjami grupy Orange Polska w sieci Internetu światłowodowego w technologii FTTH, spółka poszukuje partnerów biznesowych w zakresie budowy zespołów sprzedażowych. Do naszego dynamicznego kanału dystrybucji, zapraszamy osoby, które chciałyby realizować swoje ambicje współpracując z klientem indywidualnym oraz biznesowym.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ABMI Group sp. z o. o. z siedzibą w Lesznie ul. Rejtana 122 ,64-100 Leszno (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail:adrian.michalak@orange.com .Pełną informację odnośnie przetwarzaniaTwoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Praca Legnica
  • Pracownicy uczelni w Polsce Legnica
  • Doradca podatkowy w Polsce Legnica
  • Dyrektor handlowy Legnica
  • Przedstawiciel handlowy Legnica
  • Legnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851