Partner Handlowy B2B branża OZE. Sektor Biznesu
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lublin Voivodeship, Polska
Górzny Group
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

O nas

Jesteśmy firmą z ugruntowaną pozycją na rynku, która swoją uwagę skupia na branży odnawialnych źródeł energii. Dzięki ciężkiej pracy staliśmy się ekspertami w dziedzinie montażu paneli fotowoltaicznych, magazynów energii, pomp ciepła, klimatyzacji, rekuperacji oraz termomodernizacji budynków.

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu aplikuj już teraz !

lokalizacja: Złoczew, Praca zdalna

8 000–70 000 zł netto (+ VAT) / mies.

Twój zakres obowiązków

Aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych na instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła o mocach od 30 kWp wzwyż

Sprzedaż i obsługa klientów zainteresowanych zakupem produktów OZE

Budowanie sieci poleceń

Realizacja procesów sprzedaży (doradztwo dla Klienta uwzględniające jego potrzeby, ofertowanie, negocjowanie, podpisywanie umów, monitorowanie realizacji zamówienia)

Utrzymywanie stałej komunikacji z zespołem handlowym i technicznym firmy, w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi Klienta

Systematyczne raportowanie oraz analizowanie wyników sprzedaży, w celu identyfikacji obszarów wymagających usprawnienia

Obsługa CRM firmy

Nasze wymagania

Kogo dokładnie szukamy?

1. Ambitnych przedstawicieli handlowych oraz grup sprzedażowych, nastawionych na wysokie zarobki, wysoką skuteczność oraz rozwój.

2. Kandydatów, którzy mają praktyczne doświadczenie w obsłudze Klienta oraz OZE.

2. Bardzo zależy nam na osobach posiadających umiejętność prospectingu, czyli samodzielnego pozyskiwania nowych kontaktów dowolnymi kanałami.

3. Zapraszamy do naszego zespołu osoby ambitne, cechujące się wysoką kulturą osobistą, lubiące pracować w zmiennym środowisku biznesowym, a przede wszystkim nastawione na osiąganie wysokich zarobków i realizację celów.

4. Wymogiem koniecznym jest posiadanie prawa jazdy kat. B, ponieważ praca w znacznej mierze jest pracą w terenie i będzie wymagała częstych wyjazdów do Klientów.

To oferujemy

Atrakcyjne ceny bazowe i przejrzysty system prowizyjny

Szybkie terminy realizacji inwestycji i wypłaty prowizji

Szkolenia i wsparcie techniczne na każdym etapie procesu sprzedaży (Back Office)

Wysokie standardy związane z proponowanymi przez nas rozwiązaniami

Możliwość sprzedaży innowacyjnych produktów z portfolio firmy, takich jak: klimatyzacje, magazyny energii, hydraulika, ocieplenia, stalarka okienna i drzwiowa, kotły na pellet, pompy ciepła, instalacje PV i wiele innych

Brak zakazu konkurencji (szukamy niezależnych partnerów biznesowych)

Elastyczność w modelu współpracy

Dobrze zorganizowane przedsiębiorstwo bez korporacyjnego charakteru

  • Praca Lublin
  • Dyrektor handlowy Lublin
  • Przedstawiciel handlowy Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584