Partner biznesowy rozwiązań OZE
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
Orange Energia Sp. z o.o.
17. 5. 2024

Miejsce pracy: Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Pośrednictwo w aktywnej sprzedaży ofert opartych na OZE (fotowoltaika, pompy ciepła, magazyny energii oraz systemy ładowania samochód elektrycznych) dla klientów indywidualnych i biznesowych (SOHO, B2B).
  • Odpowiedzialność za realizację wyników sprzedażowych w powierzonym rejonie.
  • Tworzenie krótko- i długoterminowych planów sprzedażowych.
  • Reprezentowanie marki Orange Energia w relacjach biznesowych.
  • Nieustanne doskonalenie wiedzy i umiejętności produktowych, marketingowych oraz sprzedażowych przy wsparciu zespołu Orange Energia.

Nasze wymagania

  • Posiadanie grupy sprzedażowej doświadczonej w sprzedaży produktów z branży OZE, dla klientów indywidualnych i biznesowych
  • Minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu własnego biznesu w tym obszarze
  • Prowadzenie działalności gospodarczej przez cały okres trwania umowy partnerskiej
  • Przedsiębiorczość, nastawienie na realizację celów, otwartość na innowacyjne rozwiązania, kreatywność
  • Pozyskiwanie nowych partnerów handlowych i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami biznesowymi
  • Umiejętność systematycznej pracy opartej na wskaźnikach KPI i mierzalnej skuteczności
  • Nastawienie na sukces, samodyscyplina oraz zdolności negocjacyjne i interpersonalne
  • Dbanie o wysokie standardy obsługi klienta i wizerunek marki Orange Energia
  • Gotowość do podjęcia współpracy w modelu B2B

To oferujemy

  • Wielostopniowy system wynagrodzeń dający gwarancję wysokich zarobków (w tym 100% narzutu dla Ciebie)
  • Dostęp do doskonale sprzedających się produktów OZE (fotowoltaika, pompy ciepła, magazyny energii, ładowarki samochodowe)
  • Umowa współpracy z Orange Energia - rozpoznawalnym i silnym partnerem biznesowym
  • Ewolucyjny program szkoleń merytorycznych i sprzedażowych, uzupełniający wiedzę doświadczonych handlowców, wspierających merytorycznie nowe osoby
  • Kompleksowa obsługa pozyskanego klienta (projekt, finansowanie, montaż)
  • Wsparcie marketingowe w prowadzeniu biznesu i udział w rozwoju Partnerów
  • Dostęp do bazy leadów od zainteresowanych klientów w celu optymalizacji sprzedaży
  • Duża autonomia w działaniu i możliwość czerpania wiedzy z dobrych praktyk biznesowych

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Szukamy Ciebie jeśli:

Jesteś przedsiębiorcą i szukasz nowych możliwości rozwoju swojej firmy? Posiadasz doświadczenie w sprzedaży produktów i usług z obszaru OZE? Masz własny zespół sprzedażowy? Jeśli posiadasz świetnie rozwinięte zdolności komunikacyjne i negocjacyjne oraz jesteś nastawiony/a na realizację celów sprzedażowych - podejmij wyzwanie i dołącz do Orange Energia!

Orange Energia należy do jednej z największych grup telekomunikacyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej – Orange Polska. Posiada koncesję na obrót energią elektryczną od 2013r. Obecnie jesteśmy największym niezależnym sprzedawcą energii w Polsce z bazą ponad 120 000 Klientów B2C i B2B.

Korzystamy z profesjonalnych i doświadczonych ekip instalacyjnych Orange. Zapewniamy wysoką jakość obsługi posprzedażowej. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji i partnerem na lata. Oferujemy stabilność i bezpieczeństwo instalacji, gwarantowane marką Orange

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322