Partner Biznesowy - Franczyzobiorca Topaz Express
  • Siedlce
Siedlce, Siedlce, Mazowieckie, Polska
PHU Topaz Sp. z o.o.
10. 5. 2024

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się od 1993 roku polską siecią sklepów, która działa pod szyldem Topaz (sklepy sieci własnej) i Topaz Express (sieć franczyzowa). Głównym i najważniejszym trzonem działalności firmy są sklepy spożywcze, jednak Topaz to również własne inwestycje developerskie, stacje benzynowe oraz punkty gastronomiczne.

Od ponad 30 lat budujemy silną, rozpoznawalną i wzbudzającą zaufanie markę, która jest obecna w czterech województwach - mazowieckim, podlaskim, warmińsko-mazurskim oraz lubelskim. Wypracowaliśmy wysoki standard placówek handlowych i atrakcyjną ofertę, a przez to mocną pozycję na regionalnym rynku. Własne centra logistyczne, flota transportowa i zakłady produkcyjne oraz stabilne relacje handlowe z największymi dostawcami w kraju, umożliwiają sieci Topaz aktywną politykę marketingową oraz pozwalają z powodzeniem odpowiadać na oczekiwania naszych Klientów.

Aktualnie PHU TOPAZ Sp. z o.o. poszukuje Partnera Biznesowego - FRANCZYZOBIORCY do poprowadzenia gotowego wyposażonego sklepu franczyzowego TOPAZ EXPRESS w Siedlcach (ul. Plażowa 2).

Twoje zadania:

  • zarządzanie punktem handlowym i monitorowanie obrotów
  • budowanie zespołu i dbałość o właściwą jakość obsługi Klienta w sklepie wg standardów sieci Topaz
  • stały, konsekwentny rozwój biznesu i dążenie do realizacji celów sprzedażowych
  • dbałość o optymalne zatowarowanie sklepu i dostępność asortymentu dla Klientów
  • nadzór nad organizacją pracy na hali sprzedaży i skuteczne zarządzanie zmianami
  • rekrutacja pracowników i odpowiedzialność za obszar kadrowy
  • prowadzenie cyklicznych inwentaryzacji sklepu

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w prowadzeniu własnej firmy i dobra opinia płatnicza
  • mile widziane doświadczenie pracy w sklepie spożywczym
  • pozytywna energia, motywacja i zaangażowanie
  • umiejętność skutecznego planowania i zarządzania kosztami
  • samodzielność i determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów
  • umiejętność dostosowania działań handlowo-marketingowych do przyjętych standardów sieci Topaz - realizacja umów handlowych, otwartość na współpracę, lojalność wobec sieci
  • gotowość do udziału w szkoleniach i otwartość na rozwój

Oferujemy Ci:

  • punkt handlowy w pełni wyposażony w sprzęt niezbędny do prowadzenia sklepu
  • kompleksową pomoc w prowadzeniu placówki handlowej - wsparcie merytoryczne i sprawdzone praktyki, zarezerwowane wyłącznie dla Partnerów Biznesowych firmy Topaz wg sprawdzonego modelu biznesowego
  • wsparcie w zakresie, np.: wdrożeniowego harmonogramu działań, reklamy, marketingu i promocji, gazetki handlowe, konkursy dla stałych Klientów
  • dostęp do nowoczesnego systemu obsługi transakcji kasowych oraz nowoczesnej platformy informatycznej obsługującej zamówienia dostaw (wraz z przeszkoleniem i wsparciem technicznym)
  • działanie pod znaną, rozpoznawalną i budzącą zaufanie marką
  • współpraca w zatowarowaniu sklepu wg preferencyjnych warunków zakupu
  • rabaty retro za realizację założeń sieci
  • stałą opiekę Koordynatora Sieci Topaz, który zapewnia doradztwo, pomoc i szybką reakcję na w odpowiedzi na potrzeby Franczyzobiorcy
  • bezpieczeństwo działania wynikające z obecności w stabilnej strukturze handlowej, znajdującej się wśród największych regionalnych sieci handlowych
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

  • Praca Siedlce
  • Franczyzobiorca Siedlce
  • Siedlce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246