Partner Biznesowy
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Województwo pomorskie, Polska
Growton Group
7. 10. 2024

W Growton specjalizujemy się w optymalizacji procesów sprzedażowych. Misją firmy jest wspieranie przedsiębiorstw poprzez diagnozę problemów i wdrażanie skutecznych rozwiązań, takich jak usprawnienie procesów sprzedaży, implementacja systemów CRM, szkolenia i rekrutację struktur sprzedażowych. Pomagamy osiągnąć pełny potencjał sprzedażowy.

Naszym klientem jest firma Fande specjalizująca się w produkcji i dostawie mebli hotelowych. Oferuje szeroki asortyment produktów, w tym łóżka, stoliki, krzesła oraz elementy wyposażenia wnętrz, które łączą funkcjonalność z nowoczesnym designem. Fande kładzie duży nacisk na jakość materiałów oraz estetykę, dostosowując swoje rozwiązania do indywidualnych potrzeb klientów z sektora hotelarskiego. Dzięki doświadczeniu i profesjonalnemu podejściu, firma wspiera hotele w tworzeniu komfortowych i eleganckich przestrzeni, które przyciągają gości.

Partnera biznesowego

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów z branży hotelarskiej,
  • Oferowanie produktów i usług firmy Fande, w tym mebli hotelowych i wyposażenia wnętrz, jako części swojego portfolio.
  • Współpraca z inwestorami, architektami oraz projektantami wnętrz w celu realizacji kompleksowych projektów hotelowych.
  • Prowadzenie negocjacji handlowych i finalizowanie umów dotyczących wyposażenia hoteli.
  • Monitorowanie rynku hotelarskiego i identyfikowanie nowych możliwości sprzedażowych.
  • Reprezentowanie firmy Fande na wydarzeniach branżowych oraz spotkaniach z klientami.

Idealny kandydat:

  • Posiada doświadczenie w branży wyposażenia wnętrz,
  • Dysponuje szeroką siecią kontaktów w branży hotelarskiej, w tym wśród inwestorów, właścicieli hoteli oraz architektów.
  • Jest samodzielny, zorientowany na wyniki i potrafi efektywnie zarządzać procesem sprzedaży.
  • Umiejętności negocjacyjne oraz budowanie długoterminowych relacji biznesowych będą kluczowe.
  • Kreatywne podejście do rozwiązywania potrzeb klientów oraz gotowość do dostosowywania oferty do specyficznych wymagań.

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system prowizyjny oparty na wynikach sprzedażowych.
  • Współpraca w modelu partnerskim,
  • Wsparcie merytoryczne i marketingowe ze strony firmy,
  • Możliwość pracy z innowacyjnymi produktami dostosowanymi do potrzeb branży hotelarskiej.
  • Długoterminową współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dołącz do nas jako Partner Biznesowy firmy Fande!

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190