Partner Biznesowy
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lublin Voivodeship, Polska
EASYEKO sp. z o.o.
4. 5. 2024

Miejsce pracy: Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Spotkania indywidualne z klientami
  • Przeprowadzanie rozmów handlowych i doradztwo w zakresie naszych produktów
  • Przygotowywanie najlepszych rozwiązań podczas procesu sprzedaży
  • Finalizacja sprzedaży i podpisywanie umów z klientami
  • Budowanie relacji z klientami

Nasze wymagania

  • Ambitne podejście do powierzonych obowiązków
  • Dbałość o wzrost sprzedaży i rozwój swojego biznesu
  • Świetna komunikatywność
  • Pewność siebie i upór w dążeniu do celu
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
  • Chęć rozwoju
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Nasi przedstawiciele handlowi otrzymują codziennie świeże kontakty do klientów zainteresowanych oferta, co gwarantuje realne szanse na duże zarobki oraz regularne spotkania z potencjalnymi klientami.
  • Współpracę na podstawie kontraktu B2B
  • Stabilną podstawę która jest niezależna od wyników sprzedażowych
  • Atrakcyjny system premiowy, który jest wypłacany od pierwszej podpisanej umowy
  • Pełne wsparcie przy obsłudze posprzedażowej - wszystkie formalności załatwia z klientem dział back office, tak aby partnerzy mogli w pełni efektywnie wykorzystać czas pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego - prowadzenia własnego biura i zbudowanie własnej grupy sprzedażowej. Ludzie z potencjałem zawsze znajdą u nas atrakcyjną ścieżkę rozwoju - przyjdź i dowiedz się więcej
  • Samochód służbowy wraz z kartą paliwową również do użytku prywatnego - jeśli posiadasz swój samochód jesteśmy otwarci na negocjację warunków
  • Kompleksowe szkolenie produktowe i sprzedażowe
  • Konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Czym się wyróżniamy

• Nasi przedstawiciele handlowi otrzymują codziennie świeże kontakty do klientów zainteresowanych modernizacją, co gwarantuje realne szanse na duże zarobki oraz regularne spotkania z potencjalnymi klientami.

• Realizujemy wszystkie inwestycje w opcji PREFINANSOWANIA dotacji dla klientów.

• Zajmujemy się prefinansowaniem dla najniższego poziomu dotacji. Razem z jedną z instytucji finansowanych stworzyliśmy jedyny w Polsce innowacyjny produkt, który umożliwia wykonanie inwestycji bez wkładu klienta.

• Specjalnie utworzony Dział Dotacji i Realizacji Inwestycji zajmuje się wszystkimi formalnościami. Przygotowujemy niezbędne wnioski do otrzymania dotacji i finansowania.

• Realizujemy kompleksową termomodernizację - m.in. profesjonalne ocieplenie budynku, montaż systemów grzewczych, modernizacja CWU i CO, wymiana okien i drzwi.

• Jesteśmy partnerem technologicznym Ekomonterów - oficjalnych operatorów programu “Czyste Powietrze”. Jako jedna z 5 firm w Polsce działamy z ramienia Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska

Jeśli jesteś gotowy do podjęcia wyzwania, które łączy zarówno wysokie zarobki, jak i dynamiczny rozwój kariery, wyślij swoje CV.

Nie czekaj! Dołącz do nas i razem zmieniajmy świat na lepsze, jednocześnie budując swoją stabilną przyszłość!

Firma Easy Eko działa od 2018 roku. Uczciwe przedstawianie warunków i profesjonalne podejście do współpracy z ludźmi pozwala nam na niesamowity rozwój. W związku z tym rozwojem poszukujemy Partnerów biznesowych.

Od partnera biznesowego oczekujemy bezpośredniej współpracy w ramach sprzedaży naszych rozwiązań. Co ważne - nie musisz mieć swoich kontaktów do klientów - bazę klientów zapewniamy my.

Posiadamy swój dział Call Center który generuje leady tylko dla nasych Handlowców, dzięki czemu mamy realny wpływ na jakość umówionych spotkań.

Jesteśmy liderem w branży Odnawialnych Źródeł Energii, specjalizującym się w dostarczaniu najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie kompleksowych termomodernizacji.

Naszą misją jest oferowanie klientom produktów najwyższej jakości, które przyczyniają się do zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska.i

  • Praca Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862