Partner Biznesowy
  • Siedlce, ul. Plażowa 2
mazowieckie, Siedlce, ul. Plażowa 2, mazowieckie, Polska
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ
5. 9. 2024

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się od 1993 roku polską siecią sklepów, która działa pod szyldem Topaz (sklepy sieci własnej) i Topaz Express (sieć franczyzowa).

Od ponad 30 lat budujemy silną, rozpoznawalną i wzbudzającą zaufanie markę, która jest obecna w czterech województwach - mazowieckim, podlaskim, warmińsko-mazurskim oraz lubelskim.

Wypracowaliśmy wysoki standard placówek handlowych i atrakcyjną ofertę, a przez to mocną pozycję na regionalnym rynku.

Aktualnie PHU TOPAZ Sp. z o.o. poszukuje Partnera Biznesowego do poprowadzenia gotowego wyposażonego sklepu franczyzowego MINI TOPAZ w Siedlcach (ul. Plażowa 2).

Partner Biznesowy - MINI TOPAZ (Franczyza)

Twoje główne zadania:

  • zarządzanie punktem handlowym i dążenie do realizacji celów sprzedażowych
  • monitorowanie właściwej jakości obsługi Klienta
  • dbałość o optymalne zatowarowanie sklepu i dostępność asortymentu dla Klientów
  • nadzór nad organizacją pracy na hali sprzedaży
  • rekrutacja pracowników i odpowiedzialność za obszar kadrowy
  • prowadzenie cyklicznych inwentaryzacji sklepu

Oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenie w prowadzeniu własnego sklepu, mile widziana znajomość specyfiki pracy w sklepie spożywczym
  • pozytywna energia, motywacja i zaangażowanie
  • umiejętność skutecznego planowania i zarządzania kosztami
  • samodzielność i determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów

Oferujemy Ci:

  • możliwość osiągania przychodów nawet do 18 tysięcy miesięcznie
  • punkt handlowy w pełni wyposażony w sprzęt niezbędny do prowadzenia sklepu
  • kompleksową pomoc w prowadzeniu placówki handlowej wg sprawdzonego modelu biznesowego
  • wsparcie w zakresie, np.: wdrożeniowego harmonogramu działań, reklamy, marketingu i promocji, gazetki handlowe, konkursy itp.
  • działanie pod znaną i budzącą zaufanie marką

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584