Panie do sprzątania pomieszczeń biurowych- Poznań/Rataje
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Dussmann Polska Sp. z o.o.
25. 5. 2024

Wystarczy jeśli zostawisz nam do siebie kontakt poprzez formularz aplikacyjny

Oferta pracy przeznaczona jest również dla osób niepełnosprawnych

Oferujemy:

- Uczciwe i terminowe wynagrodzenie.

- Szacunek i troskę o pracownika.

- Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie przełożonego.

- Pracę w godzinach 16:30 – 20:30 od poniedziałku do piątku

Dodatkowo osobom niepełnosprawnym gwarantujemy:

- Coroczne 2000,00 PLN dopłaty do leków

- Miesięczny, stały dodatek rehabilitacyjny w wysokości 60,00 PLN

Twoje zadania:

Utrzymanie czystości na terenie obiektu biurowego (pomieszczenia biurowe, sala konferencyjna, stołówka, pomieszczenia socjalne, toalety, schody i szatnie). Praca również przy użyciu maszyn czyszczących.

Oczekujemy:

  • Chęci do podjęcia pracy na stałe
  • Dokładności i sumienności
  • Kultury osobistej

  • Praca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678