Pani Pokojowa do hotelu czterogwiazdkowego
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Metropolitan Boutique Hotel
28. 5. 2024

Metropolitan Boutique Hotel w Krakowie posiada 59 pokoi i usytuowany jest w dzielnicy Kazimierz.
Zakres obowiązków:
• Dbanie o czystość i estetykę w pokojacha oraz w strefach ogólnodostępnych.
• Szybka reakcja na życzenia gości hotelowych
• Zgłaszanie oraz ewidencjonowanie rzeczy pozostawionych przez gości
• Zgłaszanie zaobserwowanych usterek
• Przestrzeganie procedur oraz standardów hotelowych
Wymagania:
• Wysoka kultura osobista
• Lojalność i sumienność
• Zaangażowanie oraz doskonała organizacji pracy
• Samodzielność oraz umiejętność rozwiązywania problemów
• Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy (mile widziane)
Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Przyjazną atmosferę pracy
*Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080