Pani pokojowa
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
PIManagement
12. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Hotel 4* poszukuje Pani pokojowej do obiektu w Krakowie
Opis stanowiska:
Poszukujemy osoby odpowiedzialnej i dokładnej, która dołączy do naszego zespołu jako Pani pokojowa. Będziesz odpowiedzialna za utrzymanie czystości i porządku w pokojach hotelowych i w obiekcie.
Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie w sprzątaniu obiektów hotelowych lub mieszkalnych
- Dbałość o szczegóły
- Etyka pracy i niezawodność
- Umiejętność pracy w zespole i samodzielnie
- Dobra kondycja fizyczna
- Dyspozycyjność, także w weekendy
Oferujemy:
- Pracę w formie umowy zlecenie
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość korzystania z karty sportowej, opieki medycznej i wyżywienia pracowniczego
- Pracę w prestiżowym obiekcie
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Przyjazną atmosferę pracy
Aby aplikować, prosimy o przesłanie CV przez formularz kontaktowy znajdujący się pod tym ogłoszeniem.

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864