Pani Pokojowa (покоївка) - hotel centrum Krakowa
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Grupa Ever
10. 9. 2024

Firma sprzątająca Grupa Ever zatrudni Pani Pokojową w centrum Krakowa
Miejsce pracy 1: ul Halicka ( przystanek św. Wawrzyńca)
Grafik: według grafiku od 8:00-16:00
Zakres obowiązków:
utrzymaniem czystości w pokojach hotelowych.
Forma zatrudniania : umowa zlecenia , stawka 28,10 zł brutto za godzinę
Wymagania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
Umiejętność organizacji czasu pracy.
Motywacja do pracy, uczciwość i wysoka kultura osobista.
Dobra znajomość języka polskiego (w przypadku obcokrajowców)
Oferujemy:
Legalne i stabilne zatrudnieni
Terminowe wypłaty wynagrodzeń
Szkolenie stanowiskowe oraz odzież roboczą
Przyjazne środowisko prac
Obiad
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00, albo napisz SMS " Pokojowa "

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567