Pakuj z nami! Prosta praca w Ostaszewie na zlecenie
  • Ostaszewo
Ostaszewo, Ostaszewo, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
12. 10. 2024

Praca przy pakowaniu artykułów to świetna okazja, aby szybko i wygodnie dorobić! To proste zadania, które nie wymagają doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy! Oferujemy pracę na zleceniu na dwóch zmianach – porannej i popołudniowej.

miejsce pracy: Ostaszewo koło Torunia.

forma zatrudnienia: Umowa zlecenia

Oczekujemy

  • Gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym (możliwość pracy na zmiany poranne i popołudniowe),
  • Dobrej organizacji pracy oraz umiejętności do pracy w zespole,
  • Odpowiedzialności i zaangażowania w wykonywane zadania.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Stawkę godzinową: 28,10 zł/h,
  • Zatrudnienie na umowę zlecenia,
  • Możliwość przedłużenia współpracy po zakończeniu początkowego okresu zatrudnienia,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych; medicover sport, medicover zdrowie, PZU.

Zadania

  • Składanie kartonowych opakowań zgodnie z instrukcjami,
  • Pakowanie prezentów, artykułów do opakowań,
  • Wykładanie standów.

  • Praca Ostaszewo
  • Ostaszewo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183