Pakowanie towaru - stabilne zatrudnienie - 2 zmiany
  • Grodzisk mazowiecki
pakowanie towaru - stabilne zatrudnienie - 2 zmiany
Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk mazowiecki, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
20. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujesz pracy w obszarze produkcyjnym?

Oferujemy pracę przy konfekcjonowaniu w miejscowości Natolin k. Grodziska Mazowieckiego.

Praca u producenta izolacji i uszczelnień ze spienionych tworzyw sztucznych.

Praca na 2 zmiany

Oczekujemy

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym 2-zmianowym
  • dyspozycyjności
  • motywacji i zaangażowania

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilną umowę o pracę tymczasową przez Randstad (ubezpieczenie, opłacane składki ZUS, płatne urlopy i zwolnienia lekarskie)
  • pracę w systemie 2-zmianowym (sporadycznie zmiana nocna dla chętnychi dodatkowo płatne soboty)
  • wolne weekendy
  • wynagrodzenie 28 zł/h brutto
  • premię miesięczną 500 zł
  • profesjonalne wdrożenie

Zadania

  • pakowanie towaru
  • kontrolowanie jakości wytworzonego produktu
  • etykietowanie wyrobów
  • umieszczanie gotowych opakowań w kartonach bądź na paletach
  • zgłaszanie ewentualnych awarii maszyn i urządzeń

  • Praca Grodzisk Mazowiecki
  • Grodzisk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567