Pakowanie kosmetyków
  • Ciechanów
Ciechanów, Ciechanów, mazowieckie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
25. 9. 2024

SGP APT Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z długoletnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą, która z zaangażowaniem pozyskuje personel pracowniczy dostosowany do potrzeb naszych Klientów. Nr 19292 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik produkcji.

Obowiązki

  • pakowanie kosmetyków,
  • praca na linii produkcyjnej.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • rzetelność i zaangażowanie,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
  • praca w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • 4300 zł brutto miesięcznie,

  • Praca Ciechanów
  • Ciechanów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836