Pakowanie drobnych elementów
  • Koluszki
Koluszki, Koluszki, łódzkie, Polska
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
10. 5. 2024

Agencja Pracy Tymczasowej e-work HR Company Poland Sp. z o.o. (wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491) poszukuje kandydatów na stanowisko: CZYNNOŚCI POMOCNICZE PRZY PAKOWANIU Miejsce pracy: Sosnowiec Pieńki k. Strykowa

Obowiązki

  • Pakowanie, sortowanie, kompletacja
  • Utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego
  • Proste prace magazynowe

Wymagania

  • Zdolności manualne
  • Dokładności i spostrzegawczości
  • Gotowości do pracy zmianowej

Oferujemy

  • Elastyczną formę zatrudnienia – umowa zlecenie
  • Pracę w systemie 3-zmianowym -> możliwość wyboru zmiany, a nawet dni!
  • Stawkę godzinową 27,70 – 28,70 zł brutto* (studenci/uczniowie stawka netto)
  • Możliwość stałego zatrudnienia
  • Bezpłatny transport do/z pracy z wielu miejscowości

  • SMS" Stryków" tel. 501-700-596

  • Praca Koluszki
  • Koluszki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246