Pakowanie | 4700 zł | 2 zmiany |umowa o pracę
  • Oława
pakowanie | 4700 zł | 2 zmiany |umowa o pracę
Oława, Oława, Dolnośląskie, Polska
Randstad
7. 5. 2024

Praca przy pakowaniu. Stabilne zatrudnienie i świetna atmosfera.
Wybierz czy chcesz tylko dorobić przed Świętami, czy zostać na dłużej.
Aplikuj lub wyślij sms o treści „PAK” pod numer 669 892 659
Porozmawiajmy o pracy dla Ciebie.
Oferujemy:

-- na początek umowa o pracę tymczasową (jak w zwykłej umowie płatny urlop,
chorobowe, ubezpieczenie na życie w PZU, program emerytalny)
- praca tylko na 2 zmiany (6-14, 14-22)
- wolne weekendy, praca od poniedziałku do piątku
- pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy, do kin i restauracji praca od zaraz i możliwość długoterminowej współpracy
zadania:
- pakowanie gotowych, lekkich produktów spożywczych
- obsługa urządzenia do klipsowania opakowań
- praca częściowo siedząca
Oczekujemy:
- książeczki sanepidowskiej
- dyspozycyjności do podjęcia pracy od zaraz

  • Praca Oława
  • Oława - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293