Pakowaczka / Pakowacz (produkcja ciastek)
  • Wołomin
Wołomin, Wołomin, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
4. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykonywanie lekkich prac związanych z pakowaniem produktów
  • obsługa maszyn pakujących
  • kontrola jakości pakowanych wyrobów
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy
  • przestrzeganie procedur sanitarno-higienicznych

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na produkcji, obsługa maszyn
  • mile widziane doświadczenie w branży ciastkarskiej lub piekarniczej
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
  • gotowość do pracy 3 zmianowej (06:00-14:00 / 14:00-22:00 / 22:00-06:00)

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premie
  • dodatek za pracę w porze nocnej
  • dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
  • przyjazne środowisko pracy
  • paczki świąteczne
  • rabaty na produkty i usługi firmowe
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na atrakcyjnych warunkach
  • bezpłatny parking dla pracowników

  • Praca Wołomin
  • Pakowacz Wołomin
  • Pracownik produkcji Wołomin
  • Wołomin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851