Pakowaczka/Pakowacz kosmetyków - Radzymin
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
VB Idea Prosta Spółka Akcyjna
9. 6. 2024

Firma VB Idea Prosta Spółka Akcyjna obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
Pakowowanie kosmetyków
Miejsce pracy: Radzymin, Polska
WYMAGANIA:
Nie mymagamy doświadczenia
Wymagamy gotowości do pracy w trybie zmianowym
Godziny pracy: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00
Warunek konieczny: aktualna książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych
Praca głównie skierowana do Kobiet
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
konfekcjonowanie produktów zgodnie z wytycznymi
umieszczanie gotowych produktów w opakowaniach zbiorczych
etykietowanie
obsługa maszyn przeznaczonych do konfekcji
praca dotyczy pakowania kosmetyków i artykułów higienicznych
pomoc w procesach produkcyjnych
OFERUJEMY:
umowę zlecenie
szkolenie wstępne
stawkę godzinową 27.70 zł/h Brutto
możliwość pracy w dodatkowych godzinach
Wyślij do Nas SMS o treści "Praca Radzymin", a my oddzwonimy
Kontakt telefoniczny:
Telefon: +48 691 374 156
Adres e-mail: @ @