Pakowaczka / pakowacz
  • Oława
Oława, Oława, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
26. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Szukasz pracy na 2 zmiany?

Doskonale! Mamy dla Ciebie super ofertę!

Aplikuj i zacznij pracę na produkcji przy pakowaniu mrożonych wyrobów.

Czeka na Ciebie dobre wynagrodzenie, stabilna praca i świetna atmosfera.

Zgłoś się do nas i wykorzystaj swoją szansę na lepszą pracę!

Lokalizacja: Stanowice /5 min od Oławy

(dojazd we własnym zakresie)

Oczekujemy

  • książeczki sanepidowskiej
  • dyspozycyjności do podjęcia pracy od zaraz
  • gotowości do pracy w obniżonej temperaturze 15-18 stopni
  • gotowości do pracy w czepku, rękawiczkach, bez biżuterii i innych ozdób (włosy, makijaż, paznokcie, itd) - ze względu na wysokie standardy sanitarne

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie do 4700 zł brutto (podstawa + dodatek za dojazd + dodatek za pracę na II zmianę)
  • umowa o pracę tymczasową z Randstad (płatny urlop, chorobowe, ubezpieczenie na życie w PZU)
  • praca tylko na2 zmiany: od poniedziałku do piątku
  • brak nocnych zmian
  • pakiet ekstra benefitówa w nim: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy, do kin i restauracji
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Zadania

  • pakowanie gotowych, mrożonych wyrobów
  • praca stojąco - siedząca z zachowaniem standardów BHP i jakości
  • obsługa urządzenia pakującego - klipsiarka

  • Praca Oława
  • Pakowacz Oława
  • Oława - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532