Pakowaczka/pakowacz ciastek - Jawornik
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
VB Idea Prosta Spółka Akcyjna
9. 6. 2024

Firma VB Idea Prosta Spółka Akcyjna obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
Pakowaczka/pakowacz ciastek
Miejsce pracy: Jawornik (kod: 32-400), Polska
WYMAGANIA:
Dyspozycyjności do pracy w systemie 2 zmianowym;
Badania/książeczka Sanepid (lub gotowości do wyrobienia);
Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Ciebie nauczymy.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Pakowanie ciastek z linii produkcyjnej;
Odkładanie zapakowanych kartonów na palety;
Wykonywanie bieżących poleceń przełożonych.
OFERUJEMY:
Wynagrodzenie: od 4242 do 5550 zł/msc,
Umowę o pracę,
Możliwość pracy w nadgodzinach (dodatkowo płatne),
Możliwość pracy w systemie 12 godzin,
Dla chętnych praca w soboty (płatne 100%),
Dodatek do pracy w nocy: 5,20 zł do każdej godziny,
Premia kwartalna - 850zł - wypłacana za frekwencję,
Pomagamy w znalezieniu zakwaterowania.
INNE INFORMACJE:
Możliwość podjęcia pracy na stanowisku mycia pojemników po ciastkach
Od lipca podwyżka wynagrodzenia
Wyślij do Nas SMS o treści "Praca Jawornik", a my oddzwonimy
Telefon kontaktowy: + 48 884 052 437
Adres e-mail: @ @