Pakowaczka/cz (również z orzeczeniem)
  • Radom
Radom, Radom, Mazowieckie, Polska
Manpower
18. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania
• Pakowanie przypraw na linii produkcyjnej
• Inne zlecone zadania przez przełożonego
• Dbałość o stanowisko pracy
Zatrudnienie w Stefanowie koło Wólki Kosowskiej - jest transport pracowniczy.
Miejsca pracy przystosowane dla osób z niektórymi typami niepełnosprawność
Wymagania:
• Sprawność manualno – ruchowa
• Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
• Posiadanie aktualnej książeczki sanepidowskiej lub gotowość do jej wyrobienia
• Mile widziane doświadczenie ale nie jest to wymóg konieczny
Oferta:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z możliwością przejścia na zakład
• Transport pracowniczy z: Radomia, Tarczyna, Warki, Grójca i Białobrzegów
• Przyjazna atmosfera pracy
• Dostęp do bogatego pakietu benefitów: karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego na życie
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny: 606829141, 734108163 lub wysłanie cv.
Zastrzegamy sobie prawo wyboru do kontaktu z wybranymi kandydatami.

  • Praca Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584