Pakowacz Wyrobów Spożywczych
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Dijo Baking Sp. z o.o.
5. 10. 2024

Zakład produkcyjny Dijo to prężnie rozwijająca się dolnośląska firma branży spożywczej o międzynarodowym zasięgu, lider w produkcji tortilli w Europie Centralnej i Wschodniej oraz laureat nagrody Forbes. W związku z rozwojem swojej działalności poszukujemy osoby na stanowisko:

Twoje obowiązki:

  • Układanie towarów na paletach
  • Zabezpieczanie palet folią
  • Drukowanie i umieszczanie etykiet na paletach
  • Wybór gotowych produktów
  • Kontrola wizualna jakości produktów i opakowań
  • Pakowanie produktów do kartonów grupowych

Nasze oczekiwania:

  • Precyzja i szybkość działania
  • Gotowość do pracy zmianowej (dwa typy zmian do wyboru)
  • Doświadczenie na produkcji - mile widziane
  • Książeczka sanepid (zdrowotna) – mile widziane

Co oferujemy:

  • Stabilną pracę na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie spożywczej
  • Wynagrodzenie od 4500 zł brutto + dodatki i premie
  • Benefty: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, i inne
  • Rozwój zawodowy poprzez szkolenia
  • Socjalne pożyczki na preferencyjnych warunkach
  • Imprezy integracyjne i świetne warunki socjalne

  • Praca Wrocław
  • Pakowacz Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690