Pakowacz wyrobów cukierniczych
  • Kamienna Góra
Kamienna Góra, Kamienna Góra, Dolnośląskie, Polska
Dialekt Group
8. 6. 2024

Dialekt Group Sp. o.o. Sp. k.. jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15164, której aktywność biznesowa skupia się na realizowaniu międzynarodowych projektów. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osobę na stanowisko:
Wymagania:
- chęć do pracy
- sumienność
Warunki pracy:
- umowę zlecenia
- pracę od poniedziałku do piątku na pełen etat w godzinach 06.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-06.00;
- praca na już
Obowiązki:
- dobór odpowiednich opakowań dla różnych rodzajów wyrobów cukierniczych
- kontrola daty ważności
- pakowanie, układanie wyrobów cukierniczych na paletę
Prosimy o dołączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez firmę Dialekt Group (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))

  • Praca Kamienna Góra
  • Pakowacz Kamienna Góra
  • Kamienna Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851