Pakowacz profili aluminiowych
  • Tychy
Tychy, Tychy, Śląskie, Polska
Aluform Sp. z o.o.
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pakowanie wyrobów zgodnie ze zleceniem produkcyjnym
  • Wizualne sprawdzanie pakowanych wyrobów
  • Wypełnianie raportu pakowania w karcie zlecenia produkcyjnego

WYMAGANIA:

  • Gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym – warunek konieczny (dodatek płacowy za pracę w systemie czterobrygadowym)
  • Doświadczenie w zakładzie produkcyjnym mile widziane

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne dodatki do pracy w systemie
  • Bezpłatny dowóz pracowniczy na trasie Kęty - Oświęcim - Tychy
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Szkolenia oraz kursy
  • Prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Dla dzieci pracowników (paczki mikołajkowe, bony okazjonalne, dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych, kolonii oraz zimowisk)

  • Praca Tychy
  • Pakowacz Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030