Pakowacz produktów - BEZ DOŚWIADCZENIA
  • Stalowa Wola, stalowowolski, podkarpackie
Stalowa Wola
23. 2. 2024

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998) poszukuje kandydata na stanowisko:

Pakowacz produktów

Miejsce pracy: Stalowa Wola

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Bez doświadczenia!

Opis stanowiska:

  • Kontrola jakości produktu (sprawdzanie czy jest dobrze odlany)
  • Pakowanie w plastikowy rękaw produktów tj. rynny PVC, deski podsufitki, węży, zraszaczy
  • Przyklejanie etykiety oraz układanie produktów na palety

Wymagania:

  • Dobra sprawność fizyczna
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • Wynagrodzenie podstawowe oparte na minimalnej krajowej + dodatki za zmianę nocną
  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

Prowadzący rekrutację:

Sylwia Talik

Specjalista ds. Rekrutacji

+48 501-014-106

s.talik@grhpolska.com

  • Praca Stalowa Wola
  • Pakowacz Stalowa Wola
  • Stalowa Wola - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315