Pakowacz/pracownik magazynowy (m/k)/ Пакувальник/працівник складу (м/ж)
  • wielkopolskie
wielkopolskie, wielkopolskie, Polska
Trenkwalder & Partner Sp.z.o.o.
5. 9. 2024

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:Obowiązki:

  • kontrola jakości,
  • sortowanie produktów,
  • pakowanie produktów,
  • zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego.

Обовязки:
  • контроль якості,
  • сортування продукції,
  • пакування продукції,
  • забезпечення безперервності виробничого процесу.
Wymagania:
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • zdolności manualne,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Вимоги:
  • готовність працювати в 3 зміни,
  • навички роботи руками,
  • досвід роботи на аналогічній посаді вітається.
Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wsparte dodatkami,
  • premię kwartalną uzależnioną od wyników pracy,
  • możliwość skorzystania z benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe),
  • stawka 28,1 zł brutto na godzinę + nadgodziny + premie kwartalne i frekwencyjne.

Ми пропонуємо:
  • тимчасовий трудовий договір,
  • привабливу заробітну плату, яка доповнюється преміальними,
  • щоквартальний бонус в залежності від результатів роботи,
  • можливість отримання пільг (спортивна картка, приватне медичне обслуговування, групове страхування),
  • cтавка 28,1 злотих брутто на годину + додаткові години + квартальні та виробничі премії.

Miejsce pracy: Buk

Za proces rekrutacji odpowiada Ihor Brekhnich, numer telefonu: +48 694480378.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

  • Praca wielkopolskie
  • Pakowacz wielkopolskie
  • Pracownik biurowy wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny wielkopolskie
  • Pracownik produkcji wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584