Pakowacz/pakowaczka Słomniki
  • Słomniki
pakowacz/pakowaczka Słomniki
Słomniki, Słomniki, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
11. 4. 2024

Jesteś gotowy/a do pracy w systemie 3 zmianowym i posiadasz książeczkę sanepid?

Świetnie się składa! Mamy dla Ciebie pracę!

Aktualnie dla Naszego Klienta firmy produkującej orzeszki na terenie Niedźwiedzia k/ Słomnik poszukujemy pracowników do pakowania

Oczekujemy

  • chęci do pracy,
  • książeczki SANEPID - warunek konieczny,
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • elastyczności,

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową(składki ZUS, zwolnienie lekarski, urlop),
  • atrakcyjne wynagrodzenie - 4242 zł brutto plus premie frekwencyjna i za wyniki,
  • pracę w systemie 3 zmianowym - 4 brygady.

Zadania

  • pakowanie produktów,
  • umieszczanie zapakowanych produktów na paletę,
  • czynności porządkowe,
  • wstępna kontrola jakości,

  • Praca Słomniki
  • Pakowacz Słomniki
  • Słomniki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782