Pakowacz / operator maszyn - tylko godziny nocne 22-6
  • Kraków
pakowacz / operator maszyn - tylko godziny nocne 22-6
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
11. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujesz pracy tylko w godzinach nocnych?

Jesteś dyspozycyjny /-a od zaraz?

Miejsce wykonywania pracy: Kraków ul. Obrońców Modlina

Oczekujemy

  • Dyspozycyjności do pracy w godzinach 22-6
  • Zaangażowania, chęci nauki
  • Mile widziane doświadczenie na podobnych stanowiskach

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową - na stanowisko operatora maszyn - stawka zależna od stanowiska i doświadczenia - między 4500-5000 brutto/msc
  • umowę zlecenie - na stanowisko pakowacza - stawka 35 zł brutto/h
  • możliwość zdobycia premii do 700 zł brutto/msc

Zadania

Na stanowisku operatora maszyn:

  • Monitorowanie i regulowanie parametrów procesu w trakcie produkcji
  • Wykrywanie i usuwanie przyczyn powodujących zmiany w parametrach technicznych
  • Przezbrajanie i regulacja maszyn etykietujących
  • Przenoszenie i przewożenie surowców, materiałów, sprzętu na miejsce prowadzenia prac
  • Przygotowywanie materiałów i narzędzi niezbędnych do produkcji

Na stanowisku pakowacza:

  • Pakowanie woreczków według specyfikacji
  • Kontrola jakości

  • Praca Kraków
  • Operator maszyn Kraków
  • Operator maszyn budowlanych Kraków
  • Pakowacz Kraków
  • Operator Kraków
  • Operator koparki Kraków
  • Operator wózków widłowych Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183