Pakowacz, Operator Ekstruzji
  • Brzeg Dolny
Brzeg Dolny, Brzeg Dolny, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Successful People Sp. z o.o. sp.k
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca w systemie trzyzmianowym po 8h
  • Obsługa maszyn i urządzeń
  • Prowadzenie bieżącej kontroli jakości produktu
  • Pakowanie produkcji
  • Realizacja planu produkcyjnego
  • Inne prace pomocnicze

WYMAGANIA:
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie min. zawodowe lub średnie
  • Chęć i motywacja do pracy
  • Zdolności manualnych
  • Dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany (6-14 / 14-22 / 22-6)
  • Umiejętności pracy w zespol

OFERUJEMY:
  • Darmowy dojazd Wołów, Piotroniowice, Żerkówek, Brzeg Dolny, Radecz, Bukowice
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Opiekę koordynatora podczas całego procesu rekrutacji i okresu zatrudnienia
  • Stawkę godzinowa: 28,50-31,00 zł brutto
  • Premię uznaniowa miesięczna do 650 zł brutto
  • Zakwaterowanie

  • Praca Brzeg Dolny
  • Pakowacz Brzeg Dolny
  • Operator Brzeg Dolny
  • Operator maszyn Brzeg Dolny
  • Brzeg Dolny - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116