Pakowacz na magazyn części samochodowych
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Human Craft Sp. z o.o.
25. 8. 2024

Zapraszamy pracowników do pracy ze skanerem na magazynie części samochodowych. Praca polega na zbieraniu i pakowaniu zamówień.

Obowiązki

  • Zbieranie zamówień za pomocą skanera.
  • Przyjmowanie towaru.
  • Odpowiednie przechowywanie i magazynowanie towaru.
  • Utrzymywanie porządku na magazynie.

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe: Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość języka: Znajomość języka polskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność pracy w zespole i samodzielnie.
  • Umiejętność efektywnego korzystania ze skanerów i innych narzędzi do zbierania towarów.
  • Bezpieczeństwo: Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i zasad pracy na magazynie.
  • Elastyczność: Gotowość do pracy w elastycznym grafiku, w tym w godzinach wieczornych.
  • Adaptacyjność: Gotowość do szybkiego reagowania na zmiany w procesie pracy i wielkości zamówień.

Oferujemy

  • Grafik pracy: Praca w dziennych zmianach, od 10:00/12:00, po 10-12 godzin, 5-6 dni w tygodniu.
  • Szkolenie: Szkolenie na miejscu, instruktaż.
  • Warunki zatrudnienia: Oficjalne zatrudnienie.
  • Zakwaterowanie: Mieszkanie służbowe lub dodatek na własne mieszkanie.
  • Kompensacja: Zwrot kosztów dojazdu.

  • Premie: Dodatkowe premie za wydajność.
  • Wsparcie: Wsparcie koordynatora w rozwiązywaniu bieżących problemów.
  • Ubezpieczenie: Prywatne ubezpieczenie zdrowotne.

  • Praca Kraków
  • Pakowacz Kraków
  • Pracownik na wysokościach Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584