Pakowacz Mebli
  • Kępno, kępiński, wielkopolskie
Kępno
Big Jobs Sp. z o.o.
3. 10. 2024

Jesteśmy biurem pracy z siedzibą w Katowicach i oddziałem we Wrocławiu. Dla polskiej firmy zajmującej się produkcją mebli tapicerowanych, poszukujemy osoby na stanowisko Pakowacz Mebli. Miejsce pracy Mroczeń gm. Baranów k. Kępna

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • wynagrodzenie w wysokości 6400-7600 zł brutto;
  • pracę na jedną zmianę, w godz. 6:00-16:00;
  • pracę w prężnie rozwijającej się, polskiej firmie.

Wymagania:

  • sumienność, zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonywane zadania;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

Zakres obowiązków:

  • załadunek gotowych mebli;
  • pakowanie mebli.

Zachęcamy do składania aplikacji.
Prosimy o załączenie CV

nr KRAZ: 27986

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez BIG JOBS sp. z o. o. z siedzibą w: Jana III Sobieskiego 27/4, 40-082 Katowice, jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

  • Praca Kępno
  • Pakowacz Kępno
  • Kępno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521