Pakowacz/konfekcja
  • Mińsk Mazowiecki
Mińsk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki, Polska
Styropmin Sp. z o.o.
22. 5. 2024

Firma LUBA, producent chusteczek nawilżanych, do swojego zakładu w Mińsku Mazowieckim poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

Zakres obowiązków:

  • pakowanie wyrobu gotowego
  • wzrokowa kontrola jakości produktu
  • konfekcja chusteczek z zamówieniem
  • zabezpieczanie wyrobu gotowego przed zniszczeniem
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • umiejętność pracy zespołowej
  • dokładność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • wynagrodzenie godzinowe 28 zł brutto/h
  • pełne przeszkolenie i wdrożenie w obowiązki
  • pracę w małym i zgranym zespole
  • pracę w godzinach 8:00 -16:00
  • wolne weekendy! - praca od poniedziałku do piątku

Nasz adres: Luba Sp. z o.o., ul. Sosnkowskiego 71, Mińsk Mazowiecki

Więcej o nas na: www.luba-group.com

  • Praca Mińsk Mazowiecki
  • Pakowacz Mińsk Mazowiecki
  • Mińsk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509