Pakowacz/ka (również z orzeczeniem)
  • Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie, Polska
Manpower
7. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:
Pakowanie gotowego wyrobu
Prace manualne, etykietowanie
Dbanie o porządek w miejscu pracy
Miejsca pracy przystosowane dla osób z niektórymi typami niepełnosprawności
Wymagania:
Sprawność manualno - ruchowa
Dyspozycyjność do pracy w systemie - 2 zmianowym
Zaangażowanie i chęci do pracy
Oferta:
Praca w systemie 2 zmian (6.00-14.00; 14.00-22.00)
Wolne weekendy
Dobrze zorganizowany proces wdrożenia nowego pracownika - przeszkolimy Cię do nowych zadań
Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny: 606829141, 734108163 lub wysłanie cv.
Zastrzegamy sobie prawo wyboru do kontaktu z wybranymi kandydatami.

  • Praca Grodzisk Mazowiecki
  • Pakowacz Grodzisk Mazowiecki
  • Grodzisk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851