Pakowacz/ka
  • Nowy Dwór Mazowiecki
Pakowacz/ka
Nowy Dwór Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, lidera w branży piekarniczej prowadzimy rekrutację na stanowisko Pakowacz/ka.

Zadania:

  • obsługa maszyn do etykietowania i pakowania
  • współpraca z innymi pracownikami - operatorami maszyn
  • przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
  • gotowość do pracy w systemie ciągłym 3-zmianowym
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy w zespole oraz odpowiedzialność

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premię frekwencyjną
  • darmowy transport do pracy
  • możliwość awansu w firmie
  • benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie, bony świąteczne
  • pracę w Nowym Modlinie

  • Praca Nowy Dwór Mazowiecki
  • Pakowacz Nowy Dwór Mazowiecki
  • Nowy Dwór Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584